Menu
380958394728
Total

ПРОСТИЙ І ЛЕГКИЙ СПОСІБ ПОСАДКИ МОРКВИ

0 Comment


Морква – культура нескладна у вирощуванні, але є одна засідка. Це проріджування, яке мало хто любить робити. Напевно, навіть ніхто. Приїжджаючи на дачу у вихідні хочеться відпочити, а не вмирати на грядках. До того ж і погода не завжди дозволяє вчасно прорідити моркву, а це дуже важливо в технології її вирощування. Якщо трохи запізнитися, морква зростається, і хорошого врожаю не бачити. У нашої сусідки-пенсіонерки завжди була ідеальна грядка з морквою. Вона поділилася своїм диво-способом і я тепер саджу моркву тільки так. Ось які сорти я приготувала до посадки цієї весни. Готувати грядку потрібно за 5-7 днів до посіву, щоб земля ущільнилася. Ретельно видалити бур’яни. Впоперек грядки нарізаємо борозенки через 20-25 см. Борозенки проливаємо водою і теж ущільнюємо перед посівом, щоб земля не провалювалася, інакше сходи будуть нерівномірні. А ось засипати насіння треба землею пухкої.
Уздовж борозенки через кожні 8-10 см сіємо насіння дрібкою пальців, як би присолюючи блюдо. У підсумку, в одному гнізді виявляється 6-8 насінин. Присипаємо землею і чекаємо сходів.
Як тільки утворюються 4-5 справжніх листочків, проріджуємо моркву. При такому способі посадки це займає зовсім мало часу. Вибрати найсильніше рослина з 8 набагато легше, ніж з щільної стіни сходів моркви. І відпадає необхідність повторного проріджування. Морква привільно росте і розвивається. Залишається тільки прорихлити іноді міжряддя плоскорізом і вибрати бур’яни.

Джерело статті: https://agrotech-trading.com.ua/zapchasti-motobloka.html

Метки:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *